Lista zawodników

LISTA ZAWODNIKÓW W BIEGU GŁÓWNYM

Nazwisko
Imie
bieg_glowny
Adamowicz
Paulina
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Bąkjad
Piotr
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl łyżwa (20km)
BERNAT
Jolanta
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Bezulska
Anna
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
Bezulski
Michał
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
Biskup
Janusz
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl łyżwa (20km)
Bożek
Hubert
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Bożek
Patrycja
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Broj
Marcel
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Broj
Kornel
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Broj
Adrian
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
cada
tomas
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Cholewa
Artur
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Ciężkowska - Mroczek
Aleksandra
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
donigiewicz
janusz
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Drozdowski
Krzysztof
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Działkowski
Ireneusz
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Działkowski
Grzegorz
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Dzieciątkowski
Piotr
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Fabjański
Augustyn
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl łyżwa (20km)
Filip
Daniel
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
Fortoński
Henryk
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Franczak
Bartosz
K7, M7- rocznik 1979-1988 - styl łyżwa (20km)
Franczak
Urszula
K7, M7- rocznik 1979-1988 - styl łyżwa (20km)
Franczak
Józef
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Garncarz
Elżbieta
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Gawroński
Marian
K11, M11- rocznik 1948 i starsi - styl klasyczny (10km)
Gnojnicki
Witosław
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Goc
Edyta
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Grandys
Janusz
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl łyżwa (20km)
Grewiński
TOMASZ
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Gunia
Michał
K7, M7- rocznik 1979-1988 - styl łyżwa (20km)
Hildebrandt
Katarzyna
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Ilnicki
Przemysław
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
kafarski
paweł
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Kapłon
Stnisław
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Karolewski
Bogusław
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Karolewski
Bogusław
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Karp
Dariusz
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Kauczuga
Magdalena
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Komolka
Franciszek
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Korybo
Janusz
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Kozubal
Janusz
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Kołyszko
Radosław
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Krawczyk
Joanna
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Kubiak
Magdalena
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Kurowski
Jakub
K7, M7- rocznik 1979-1988 - styl łyżwa (20km)
Lach
Krzysztof
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
LANGNER
TOMASZ
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Lesnikowski
Michal
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Lisiewicz
Jakub
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Lisowski
DARIUSZ
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Lisowski
Dariusz
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Maciukiewicz
Barbara
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl łyżwa (20km)
Maciukiewicz
Wojciech
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Maciukiewicz
Barbara
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Majka
Roman
K7, M7- rocznik 1979-1988 - styl łyżwa (20km)
MAJOR
SYLWIA
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Marcinowski
Eugeniusz
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Martiński
Przemysław
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
MAZUREK
ARTUR
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
MAZUREK
ARTUR
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Midura
Wojciech
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
MYJAK
MARIAN
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl łyżwa (20km)
MYJAK
MARIAN
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl łyżwa (20km)
nachajewska
krystyna
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Nadachowski
Marek
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
NAUMOWICZ
MAŁGORZATA
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
NAUMOWICZ
Dariusz
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Niewiadomska
Dorota
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Nowakowski
Dawid
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Nowicki
Paweł
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Ogorzałek
Jakub
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl łyżwa (20km)
Ogorzałek
Arkadiusz
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Onoszko
Wojciech
K11, M11- rocznik 1948 i starsi - styl klasyczny (10km)
Onoszko
Wojciech
K11, M11- rocznik 1948 i starsi - styl klasyczny (10km)
Paliga
Janusz
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Paterak
Jan
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Pełczyński
Konrad
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Piksa
Kazimierz
K11, M11- rocznik 1948 i starsi - styl klasyczny (10km)
Plichta
Józef
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Pluta
Piotr
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Płachytka
Czesław
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Radziemski
Paweł
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Roesner
Weronika
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Rożej
Piotr
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Sadownik
Miroslaw
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Siwczyk
Andrzej
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl łyżwa (20km)
Skalski
Adam
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
SKORUPSKI
ANDRZEJ
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Skrzypczak
Adrian
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
Śliwka
Ryszard
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Sordyl
franciszek
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Srokosz
Denis
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
STEFANOW
MARCIN
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Stolarski
Arkadiusz
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Strzałkowski
Artur
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
Szlendak
Łukasz
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Tomaszewicz
Agata
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)
Urbański
Jacek
K12, M12- osoby niepełnosprawne - styl klasyczny (10km)
WAWRZYNIAK
BOGUSŁAW
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl łyżwa (20km)
Wcisło
Bogusław
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
Węglarz
Witold
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Wesołowski
Zygmunt
K11, M11- rocznik 1948 i starsi - styl klasyczny (10km)
Wesołowski
Andrzej
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Witkowski
Tomasz
K9, M9- rocznik 1959-1968 - styl klasyczny (10km)
Wójcik
Henryk
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Wowkonowicz
Wojciech
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl klasyczny (10km)
Woźniakowski
Krzysztof
K8, M8- rocznik 1969-1978 - styl łyżwa (20km)
Zakrzewski
Sławomir
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Żóltak
Anna
K6, M6- rocznik 1989-2001 - styl klasyczny (10km)
Zoremba
Jan
K10, M10- rocznik 1949-1958 - styl klasyczny (10km)
ŻUREK
TOMASZ
K7, M7- rocznik 1979-1989 - styl klasyczny (10km)

LISTA ZAWODNIKÓW W BIEGACH TOWARZYSZĄCYCH

Nazwisko
Imie
bieg_towarzyszacy
Aleks
Jędrychowski
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Bejšovcová
Laura
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Bejšovcová
Pavlína
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
Bernaczek
Paula
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Bezulska
Kinga
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Bujanowski
Szymon
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Burkat
Adrian
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
Chomiak
Kacper
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Czapliński
Krystian
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Czuchraj
Rafał
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Dudzik
Dominik
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Dzikiewicz
Brajan
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Filip
Dawid
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Filip
Nikola
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Futoma
Jakub
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Gnitecka
Julita
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Gniwek
Marek
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Gnojnicki
Łukasz
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Goraj
Julia
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Goraj
Wiktoria
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Herisz
Kinga
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Jankowska
Joanna
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Jarzyński
Maciej
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Jędrychowska
Alicja
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Kotowska
Patrycja
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Kołosowski
Denis
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Kropaczek
Weronika
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Majka
Wojtek
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Majka
Bartosz
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Majka
Kajetan
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
Majka
Aleksandra
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
MAŃSKA
VICTORIA
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
Mański
Oskar
K1, M1- przedszkole - dystans do 100 m
Margiewicz
Maciej
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Margiewicz
Oliwia
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
MAZUREK
Anna
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Meier
Jakub
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Mielcarek
Kamil
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Mielcarek
Karolina
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Mielcarek
Kamil
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Mikołajczyk
Weronika
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Mikołajczyk
Aleksandra
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Mroczek
Antoni
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Mroczek
Maria
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Mroczek
Antoni
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Orman
Oliwia
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Przybyłek
Kacper
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Pusch
Oskar
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Respendowicz
Przemysław
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Sadownik
Zuzanna
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Serafin
Krzysztof
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Sinkiewicz
Justyna
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Sinkiewicz
Łukasz
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Šrůtková
Vendula
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Šrůtková
Barbora
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Strug
Michał
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Tomaszewicz
Borys
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km
Tomaszewicz
Gabriela
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
WEIGELT
SZYMON
K2, M2- klasy I-III - dystans do 500 m*
Witek
Michał
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Wojnar
Adrian
K4,M4- gimnazjum - dystans do 5,0 km
Żołędź
Nicoll
K3, M3- klasy IV-VI - dystans do 2,0 km