Regulamin VIII Biegu Pabla

Organizator: Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Radkowie, Gmina Radków.

Sposób organizacji: Bieg będzie rozgrywany poprzez platformę www.ridewithgps.com

Dystans: 5km (amatorzy) i 10 km (open)

Trasy: 1 pętla (dystans 5km), 2 pętle (dystans 10km), zgodnie z podaną mapą. Trasa nie będzie znakowana w terenie. Ślad będzie poprowadzony przez ratrak i tylko tym śladem należy się poruszać. Każde skrócenie trasy nie zostanie zaliczone przez platformę Ride with GPS. Start z łąki nad „Michałówką” w kierunku Szczelińca Małego w lewo pod górę.

Technika biegu: dowolna

Kategorie: kobiety i mężczyźni

Opłaty: brak opłaty startowej

Zapisy: utwórz konto na www.ridewithgps.com , pobierz darmową aplikację, przyjmij zaproszenie do Biegu i startuj! (szczegóły w zakładce ZAPISY).

Informacje dodatkowe: Możliwość poprawiania swoich czasów w całym czasie trwania Biegu (20.01-14.02.2021), do klasyfikacji końcowej zaliczony zostanie najlepszy osiągnięty wynik.

Nagrody: Dla wszystkich Uczestników, którzy będą sklasyfikowani na Liście Wyników VIII Biegu Pabla będą wysłane drogą elektroniczną pamiątkowe dyplomy w wersji cyfrowej.

Dla podium w każdej z kategorii ufundowane zostaną nagrody rzeczowe, które po zakończeniu rywalizacji zostaną wysłane pocztą.

Inne postanowienia: Zawodnicy biegają na własną odpowiedzialność z pełnym przestrzeganiem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Przetwarzanie danych osobowych: Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie. Uczestnik akceptuje warunki uczestnictwa w Biegu z chwilą przyjęcia zaproszenia (kliknięcia linku) do 8 Biegu Pabla na platformie www.ridewithgps.com